piątek, 20 marca 2015

Mariusz Wlazły

Hej

Dziś autograf ogromnie utalentowanego polskiego siatkarza, to oczywiście Mariusz Wlazły. Mariusz grał w reprezentacji od 2005 r na pozycji atakującego. Ze swoim obecnym klubem - Skrą Bełchatów jest związany od 2003 r.,a od 2008 r jest jej kapitanem. Ma na swoim koncie dużą ilość sukcesów, zarówno klubowych jak i reprezentacyjnych. W tym chyba to najważniejsze osiągnięcie, czyli tytuł Mistrza Świata z ubiegłego roku zdobyty u nas w kraju. Na tych mistrzostwach Mariusz został wybrany MVP oraz najlepszym atakującym. Niestety ogłosił też zakończenie kariery reprezentacyjnej. Teraz Mariusz ma ogromną szansę zostać wybrany najlepszym sportowcem na świecie 2014 roku. Jest w 10 najlepszych sportowców z całego świata i zachęcam do głosowania na niego.
Co do autografu, to zawdzięczam go kolejnej udanej wymianie,. Tutaj jest słabo widoczny, ale w rzeczywistości jest o wiele lepiej.
Zapraszam do wymiany.

Teraz muszę się pochwalić, we wtorek do mojego miasta zawita puchar z ubiegłorocznych Mistrzostw Świata zdobyty przez naszą reprezentację. Już nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć go na żywo :)

14 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz.